Неділя, 20.01.2019, 21:30Вітаю Вас Гість | RSS

Новини школи

10 листопада 2018 року відбувся ІІ (міський) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. За результатами конкурсу переможцями стали:

Шевченко Анна, 4-Б клас, 2 місце (вчитель Долгова Н.А.)

Богинич Софія, 5 клас, 2 місце(вчитель куксань О.М.)

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ! БАЖАЄМО НОВИХ ЗДОБУТКІВ!

28 листопада пройшла перша лекція циклу з формування здорового способу життя "Разом до здоров'я" для учнів 9-х класів. До нас завітав головний лікар Лубенського обласного наркодиспансеру смагін А.О., який розповів учням про негативні явища в молодіжному середовищі, шляхи їх  профілактики та запобігання. Лекція пройшла в атмосфері щирості та взаєморозуміння.

« Осінь – чарівна красуня»

20 листопада в школі відбулося свято « Осінь – чарівна красуня». Це свято підготували учні 1-А класу разом з класоводом Гуріною Г.С., вчителем музичного мистецтва Дунаєвською О.В., педагогом організатором Литвих Т.В. У святково прикрашеній залі звучала лагідна музика . Артистів радо зустрічали гості, які прийшли на свято. Разом з першокласниками на сцені виступали п’ятикласники, вихованці Гуріної Г.С.: Таращенко В., Ріпка А., Сидоренко К., Бобро А.,Фещенко К.,Сахно В. Свято пройшло у колі друзів, у барвах осені, з квітами та дарами природи.

КОНКУРСИ

12 листопада 2018 року учні 6-11 класів взяли участь у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп'ютерної грамотності «Бебрас – 2018» . Отримати результати зможуть до 15 березня 2019 року.

14 листопада 2018 року відбулася IX Міжнародна природознавча гри «Геліантус – 2018». Учасниками гри стали учні 8-10 класів. Паперові відомості з результатами гри й матеріалами для нагородження буде відправлено до навчальних закладів до кінця лютого 2019 року. Кожному переможцю гри буде видано диплом І, ІІ, ІІІ ступенів, диплом абсолютного переможця, диплом переможця у початковій школі, грамоту; іншим учасникам гри буде видано сертифікати (їх заповнює координатор гри в школі). Переможців буде нагороджено призами оргкомітету.

День української писемності

Цікаво, креативно та змістовно пройшов День української писемності в Лубенській ЗОШ І-ІІІ ступенів №8.

Учителі початкових класів провели годину спілкування «Рідне українське слово».

Учителі-словесники (Куксань О. М., Пономарьова Л. А., Ріпка Ю. М. та Прокопенко П. Г.) провели бесіду в 9-11-х класах «Зміна та видозміна української мови».

Учні 6-х класів змагалися у брейн-ринзі «Кращий знавець мови» (Пономарьова Л. А., Ріпка Ю. М.).

Крім того, школярі 9-11-х класів писали Всеукраїнський диктант єдності «Крила України».

Бібліотекар (Гамалій Н. О.) виставила експозицію книг «Там, де живе рідна мова, живе український народ».

Арт-моб майорів висловами про мелодійність нашої мови підкреслюючи, «Мова – це музика, яка звертається до душі!»

Спортивно-військові змагання до Дня захисника України

12 жовтня в нашій школі відбулося спортивно-військові змагання, приурочені Дню захисника України.

У змаганнях взяли участь дві команди – 10-го і 11-го класів. Упродовж години учні мали змогу позмагатися за звання переможця. Змагання були поділені на 8 етапів: складання і розбирання автомата, стрибки на скакалці, заряджання магазину, підтягування на турніку, стрільба з автоматичної зброї, збий яблуко, віджимання на брусах, естафета. І загальним результатом стала перемога команди 11 класу.

Вітаємо переможців і бажаємо подальших успіхів!

«  Січень 2019  »