Офіційний сайт ЗШ №8 м.Лубни! - Новини школи

24.03.2017

Новини школи »

Шевченківські дні

Кожному народові Бог дав величну постать, котра була б проявом його душі, його зорею… В українців такою постаттю є Тарас Шевченко – Велетень Духу, український Мойсей, Пророк, Батько, Кобзар…

Традиційно Шевченківські дні проходять у березні. Вшановували письменника і в Лубенській школі №8.

Учителі-словесники провели годину спілкування для учнів 5-11-х класів на тему: «Світлиця Шевченкового заповіту» (Куксань О.М., Пономарьова Л.А., Прокопенко П.Г., Ріпка Ю.М.)

На високому професійному рівні був проведений відкритий урок-пам'ять позакласного читання в 2-А класі на тему «Тарасова доля – то правда жива» (Качур Л.Г.)

Також школярі підготували арт-моб «Велич українського генія» та проект «Памятники Тарасу Шевченку на Україні та за кордоном».

А бібліотекар Гамалій Н.О. організувала виставку літератури на тему: «Вогонь поезії не згас».

Тиждень памяті минув та гордий український дух великого Кобзаря перебуває з учнями!

Ріпка Ю.М., учитель української мови та літератури

*

10 березня у спеціалізованій школі №6 відбувся загальноміський огляд-конкурс театральних колективів шкіл. За результатами оцінювання журі театральний колектив «Водевіль» школи №8 посів ІІІ місце з комедією на одну дію «Бодька – бос всіх павуків». Недбайло Вікторія, зігравши роль завклубші, отримала перемогу в номінації «Краща жіноча роль другого плану».

***

15 березня, у рамках відзначення Дня українського добровольця, у нашій школі відбулася ще одна цікава й змістовна зустріч учнів 8-11-х класів із О.В. Клюшником – головою Лубенського міськрайонного громадського об’єднання воїнів-ветеранів АТО. Олександр Вікторович поділився спогадами про своє перебування в зоні АТО, відповів на запитання школярів і вчителів, розповів про добровольців і волонтерську діяльність.

***

15 березня в актовій залі школи відбулася зустріч учнів 9-х і 11-х класів із представниками Лубенського лісотехнічного коледжу, безпосередньо з директором Р.В. Сендзюком і заступником директора В.В. Ревою. Вони ознайомили учнів, які незабаром стануть абітурієнтами, з історією та діяльністю свого коледжу.

XVI Всеукраїнський конкурс учнівської творчості

Несен Єлизавета, учениця 11 класу, переможець міського етапу конкурсу у номінації « Література. Поезія» за власний погляд на боротьбу за незалежність України сьогодні, авторські зображально-виражальні засоби, - ІІ місце (вчитель Пономарьова Л.А).

Остапенко Юлія, учениця 11 класу, переможець міського етапу конкурсу у номінації «Історія України і державотворення» за роботу «УДХП – партія хліборобів – власників в Українській революції 1917-1921рр.»,присвяченому дослідженню процесу створення та аналізу діяльності УДХП – І місце та переможець обласного етапу даного конкурсу – 2 місце  (вчитель Сафронова І.О.).

ТАК ТРИМАТИ!

«  Березень 2017  »