ДЕНЬ ЗНАНЬ ВІДБУДЕТЬСЯ 1 ВЕРЕСНЯ

Міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»)

 

Протягом трьох днів, з 19 по 21 березня відбувалися змагання міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»), в яких взяли участь команди з восьми шкіл міста. Напружена боротьба точилася на кожному етапі програми змагань. Нашу школу представляв рій «Посульські лицарі» (ройовий – Ковтун Влада, учасники – Кужим Дмитро, Козік Андрій (10 клас), Кисіль Тетяна, Остапчук Руслан, Остапчук Ярослав (9 клас), Макаров Денис, Забара Ярослав (8-Б клас), керівники – Литвих Т.В. і Гонтар О. П.).

Гра складалася з наступних конкурсів і змагань: «Відун», «Рятівник», «Туризм», «Стрільба», «Впоряд» і «Ватра».

Найкращими у змаганнях з домедичної допомоги був рій «Часники», на другому місці – «Лава», на третьому – «Посульські лицарі» (ЗОШ №8).

У змаганнях на туристській смузі перешкод знову кращими стали «Часники», другими фінішували «Соколи» (спеціалізована школа №6), третіми – «Посульські лицарі» (ЗОШ №8).

У загальному заліку перемогу здобув рій «Часники» загальноосвітньої школи №4, на другому– рій «Сапсан» загальноосвітньої школи №1, а третє місце розділили рої «Посульські лицарі» (ЗОШ №8), «Лава» (ЗОШ №2) та «Соколи» (спеціалізована школа №6).

 

 

Міський огляд-конкурс художньої самодіяльності учнів шкіл "Веселка-2018"

На виконання річного плану роботи управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради, з метою сприяння розвитку творчих здібностей учнів 3 квітня 2018 року в приміщенні музичної школи було проведено міський огляд-конкурс художньої самодіяльності учнів шкіл "Веселка".

У конкурсі взяли участь художні колективи учнів шкіл міста та окремі виконавці. Конкурсні програми відзначалися належним рівнем виконавської майстерності учасників та різножанровістю (вокальний, хореографічний, оригінальний, малі театральні форми), що свідчить про вміле педагогічне керівництво у школах міста з питань формування художньо-естетичної культури учнів.

Журі відзначило успішні виступи солістів-вокалістів нашої школи: Лобачевської Іванни (9 клас), Вакуленко Марії (2-Б клас), Голобородько Вікторії (3-Б клас), Іващенко Єлизавети (10 клас), керівником яких є вчитель музичного мистецтва Дунаєвська О.В..

Виразність композицій, естетичність сценічних костюмів демонстрували учасники хореографічного колективу "Мрія" (Голобородько Вікторія, 3-Б клас, Акусова Софія, 5-Б клас, Литовченко Анастасія, Ярова Дар’я, Райлян Дар’я, Черевко Анастасія, 5-А клас), керівником якого є вчитель хореографії Ландишева Н.С..

Про належний рівень роботи з питань розвитку виконавських можливостей учнів свідчить успішний виступ Ковтун Влада, яка декламувала вірш Ліни Костенко, керівником якої є вчитель української мови і літератури Пономарьова Л.А..

Художня виразність слова, використання кращих зразків української поезії, артистизм були притаманні ведучій програми школи №8 Ковтун Владі.

За висновками журі кращими номерами міського огляду-конкурсу художньої самодіяльності нашої школи є:

пісні "Україна, ти моя родина", "Мамині варенички", "Маленьке кохання", "Feeling good", танець "Дівчачий джаз", вірш "Крила".

 

 

Свято Букваря-2018

6 квітня 2018 року в учнів 1-х класів відбулося свято Букваря. Свято, на якому дітки попрощалися зі своїм першим підручником.

З яким же нетерпінням першачки чекали цієї події! Так старанно готувалися, вивчали пісні та вірші, готували неймовірні номери! А як же інакше?! Адже на свято завітало стільки гостей! Це і вчителі, і учні інших класів, батьки, бабусі та дідусі, братики й сестрички. Учні всім продемонстрували чому вони навчилися протягом свого першого шкільного року. Кожна дитина з радістю та гордістю говорить про значення рідної мови в житті людини, про любов до неньки України! А як чудово наші малюки співали пісень, супроводжуючи кожне слово танцями й веселими посмішками!

Маленькі артисти були настільки задоволені своїми виступами! В оченятах світились радість, захоплення та гордість. А в очах батьків виднілися сльози. Адже, здається, зовсім нещодавно їх дітлахи вперше ступили на поріг рідної школи, вперше відкрили Букварик, прочитали своє перше слово…

Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався! І ми впевнені, що цей шлях буде легким та радісним з такими чудовими вчителями, як Клімочкіна Ніна Василівна та Небеська Людмила Михайлівна, які стали для діток і другом, і мудрим наставником, і другою мамою!

***

5-6 квітня 2018 року відбулася виставка "Великодня писанка", в якій взяли участь учні 1-4-х класів.

 

20 березня 2018 року вчитель інформатики Педоряка О.І. провела майстер – клас для вихователів дитячих садочків на тему «Впровадження інноваційних комп’ютерних технологій у навчально-виховний процес дошкільнят». Змістом майстер – класу став творчий пошук шляхів формування інформативної компетентності, що відповідає завданням інформаційних технологій та використання програмного забезпечення побудови карти знань у середовищі FreeMind.

Щовесни, коли тануть сніги

І на рясті звисає веселка

Повні сил і живої снаги

Ми вшановуєм пам'ять Шевченка

      Ось і цього року, 12 березня учні 1А класу вшановували пам'ять великого Кобзаря на відкритому уроці з читання "Тарас Шевченко - великий український поет". Урок проводила Клімочкіна Н.В., вчитель- методист, спеціаліст вищої категорії.

      Урок вразив насиченістю матеріалу та цікавою презентацією про життя Т.Г. Шевченка, виразне читання віршів поета.  

      Змістовним був виступ шкільного бібліотекаря Гамалій Н.О., яка підготувала виставку збірок поезій Шевченка та ознайомила з його творчістю.

 

Моя майбутня ПРОФЕСІЯ

В рамках святкування «Дня соціальної справедливості» 20 лютого 2018 року в актовій залі ЗОШ № 8 проведено груповий захід «Моя майбутня ПРОФЕСІЯ» ,на якому відбулась презентація учнівського плакату Мапа професій міста Лубен. Добре попрацювали учні над завданням створити плакати «Дерево професій» моєї родини, кращі роботи презентували Боровська Дарія та Замахіна Тетяна. Дуже цікаву презентацію учнівських Медіа-проектів «Професія, яку я обираю» підготували Гусар Євгеній та Загута Кирило.
Нагороджені переможці конкурсу написання творчих робіт «Яким буде мій перший робочий день?»
В заході прийняли участь начальник сектору кадрового забезпечення капітан Лубенського ВП ГУНП Бабич В.М. та ПП Хоменко О.Ю. Розповідь фахівців про професії поліцейського та перукаря викликала жваву цікавість учнів. Учні дуже уважно віднеслись до отриманої інформації. Бажаючі залишились для проходження тестування з приводу професійної направленості та індивідуальної консультації.