Офіційний сайт ЗШ №8 м.Лубни! - Новини школи

23.02.2017

Новини школи »

Міжнародний день рідної мови відзначають в Україні 21 лютого.

Мова - втiлення думки. Що багатша думка, то багатша мова.

Любiмо ïï, вивчаймо ïï, розвиваймо ïï!

Борiмося за красу мови, за правильнiсть мови, за приступнiсть мови, за багатство мови...

Максим Рильський

Насичено, активно та творчо відсвяткувала його Лубенська ЗОШ - ступенів №8. Учителями- словесниками та вчителями молодших класів було проведено ряд заходів: тематична виставка «Моє ти диво калинове, кохана материнська мово» ( Пономарьова Л. А., Ріпка Ю.М.), конкурс на кращого декламатора поезій «Дзвенить струмочком рідна мова» ( Куксань О.М., Пономарьова Л. А., Прокопенко П.Г., Долгова Н.А., Петренко С.П., Зикова С.Т., Качур Л.Г., Гуріна Г.С., Клімочкіна Н.В., Небеська Л.М.)

Бібліотекар Гамалій Н.О. підготувала цікаву тематичну виставку «Відкрий, о рідна моя мово, свої скарбниці золоті».

Учитель початкових класів Зикова С.Т. підготувала арт-моб «Мова - ім’я народу, візитівка нації».

Школярі 5-11 класів написали диктант єдності «Україна - наша земля, наша Батьківщина»

Учитель Ріпка Ю.М. провела відкритий урок, присвячений поезії Ліни Костенко.

А завершили свято літературною годиною «Мово калинова - диво барвінкове»

( Куксань О.М., Пономарьова Л.А., Прокопенко П.Г., Ріпка Ю.М.)

Активних учасників та переможців конкурсів нагороджено грамотами та подяками.

http://img0.liveinternet.ru/images/attach/c/7/96/675/96675320_438158f07e6f.png Учителі української мови та літератури висловили щиру вдячність усім учасникам, учителям та адміністрації школи за допомогу в організації та проведенні свята.

До уваги батьків!

Управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради Полтавської області повідомляє, що в Україні серед підлітків швидко поширюється небезпечна гра «Біжи або помри». Суть гри полягає у тому, щоб пробігти перед машиною максимально близько, не потрапивши при цьому під колеса авто. Все це знімають на відео і викладають в соціальні мережі. Звичайно, якщо дитина не впорається із завданням, то може серйозно травмуватись або загинути.

Зараз дуже важливо проводити з дітьми роз’яснювальну роботу та правильно попереджувати про небезпеку та можливі наслідки.

Звертаємо Вашу увагу на необхідність прослідкувати, чи висипається дитина, особливо у ранкові години.

Батьків повинно насторожити:

- наявність малюнків китів, метеликів та єдинорогів;

- спілкування з друзями, якщо використовуються такі фрази: «розбуди мене о 4.20», «я у грі»;

-участь в групах, що містять в назві наступне: «Кити пливуть вгору», «Розбуди мене в 4.20», f57, f58, «Тіхійдом», «Ріна», «Няпока», «Море китів», «50 днів до мого...»;

- хештеги: домкитов, млечныйпуть, 150звёзд, ff33, d28, хочувигру;

- переписка в різних месенджерах із незнайомими людьми.

ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ (ОБЛАСНОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ  ОЛІМПІАД

ІЗ НАВЧАЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ У 2016-2017 н.р.

Російська мова та література

Копотун Світлана,10 клас  - ІІІ місце, вчитель  Марченко Л. С.

Правознавство

Скиба Олексій ,10 клас  - ІІІ місце, вчитель Сафронова І.О.

Інформаційні технології

Чурса Олександр,10 клас  - ІІІ місце, вчитель  Педоряка О.І.

ВІТАЄМО! ТАК ТРИМАТИ!

15 лютого 2017 року, біля пам'ятного знаку воїнам- афганцям по вул. Ярослава Мудрого, відбувався мітинг з нагоди " Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав" та 28-ї річниці виведення Радянських військ з Афганістану. У заході взяли участь учні 8  класу. Вони віддали шану загиблим воїнам, схиливши голови під час хвилини мовчання.

«  Лютий 2017  »

• Official Blog