Четвер, 14.12.2017, 21:58Вітаю Вас Гість
Реєстрація | Вхід
«  Грудень 2017  »

Щороку загальношкільний батьківський комітет і директор школи інформує Вас про поліпшення матеріально-технічної бази школи та використання коштів благодійного фонду школи.

Якщо проаналізувати поліпшення матеріально-технічного стану то вони на перший погляд і помітні і відчутні.

Перш за все в школі іде на завершення роботи по утепленню приміщень та класних кімнат зокрема у всіх класних кімнатах, коридорах, їдальні, майстерні обслуговуючої праці замінено вікна на тепло енергозберігаючі, замінено на металопластикові у всіх приміщеннях крім препараторських і господарчих приміщеннях , а це більше 110 вікон і сорока дверей.

Вікна не замінено тільки в одному із класів – це інформатики на 2-му поверсі. Маємо надію, що це буде зроблено ще в цьому році. У всіх класах і коридорах змонтовано підвісні стелі типу «Амстронг» та замінено освітлення на енергозберігаючі лампи. Це дає змогу батькам, щорічно не ремонтувати стелю.

Змонтовано і укомплектовано другий комп’ютерний клас для учнів молодших та середніх класів.

Школа домоглась налагодити зовнішнє освітлення по периметру школи та прилеглого скверу біля школи та автобусної зупинки, відремонтовано і замінено технічні люки та асфальтне покриття на прилеглих до школи тротуарах частково виконаний ямковий ремонт подвір’я школи на 30 000 грн. замість запланованих 108 000 грн.

На переході доріг до школи . До нового року буде замінено дорожній сучасний світлофор і маємо надію що він не буде так виходити з ладу.

Зрушення є в цьому питанні але не значне треба в декілька разів більше.

В даний час іде капітальний ремонт військово-спортивного комплексу по утеплюючим технологія , з заміною асфальтного покриття на сучасне «спортивний лінолеум » утепленням стін, криші, заміною мережі гарячого опалення побудовою роздягалень для хлопчиків та дівчаток, частковою заміною спортивного обладнання мережі освітлення, примусової вентиляції. Установленням електричного тиру для дітей.

Вартість електричного тиру 59 000 грн. такий тир буде в Лубнах встановлено вперше . Буде замінено меблі в класі, шкільну дошку, меблеві шафи, частково спортивний інвентар. Добудувати приміщення для господарського інвентарю.

Затрати на ремонт військово-спортивного комплексу становитимуть близько 2 мільйонів гривень . Надіємося при сприятливих умовах завершити до Нового року.

Поряд з цим в минулому навчальному році за бюджетні кошти закуплено і встановлено в школі першу інтерактивну дошку вартістю 35 000 в другому кабінеті інформатики.

Закуплено два нові сучасні ком'пютери з  принтером на суму 25 300 грн.

Встановлено в хімічний кабінет мультимедійний проектор - 18 000грн.

Ремонт холодильної камери – 5200 грн.

Придбано шафи роздягальні в шкільну їдальню та кабінет обслуговуючої праці – 8960 грн.

Стенди в учительську – 2335 грн.

Тепло обчислювач – 5719,90 грн.

Вогнегасники , комплектуючі до обчислюваної техніки і т.д. – 2862 грн.

На ремонт покрівлі основного приміщення через місяць після буревію виділено кошти на ремонт – 5898 грн.90 коп. (шифер -20 шт., коньок – 10 м.)

На будівельні матеріали: цемент, алібастр, вапно , круги відрізні – 1716 грн.

Загальна сума : 2 307 991,8 грн.