Офіційний сайт ЗШ №8 м.Лубни! - Наші вчителі

23.02.2017

Наші вчителі »

Наші вчителі – найкращі

На сьогоднішній день у Лубенській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 8 навчається 403 учні. Їх навчають 32 вчителі та обслуговують 20 робітників. Із 32 вчителів – 31 має повну вищу освіту. Директор школи ПарахничВолодимир Михайлович – учитель математики та креслення – «спеціаліст вищої категорії», має педагогічне звання – «Вчитель-методист», його робота відзначена заохочувальними відомчими відзнаками Міністерства освіти і науки України: Почесною грамотою Міністерстваосвіти і науки України, нагрудними знаками «Відмінник  освітиУкраїни»та «Василь Сухомлинський».

Педагогічне звання «Вчитель-методист» мають 7 вчителів, звання «Старший учитель» – теж 7, 16 вчителів вищої категорії, 3 – першої категорії, 7 – другої категорії, «Спеціаліст» (із вищою освітою) – 2; «Спеціаліст» (із середньою спеціальною освітою) – 1.

У школі працює практичний психолог, група продовженого дня для учнів 1-4 класів. Близько 90 % учителів за сумлінну працю нагороджен іПодяками та Грамотами різних рівнів від міського відділу до Міністерства освіти і науки України. Директор школи Парахнич В.М. є кандидатом у майстри спорту із боротьби дзюдо, вчитель фізичної культуриХомчак В.М. – кандидат у майстри спорту з шахів.

Переважна більшість вчителів школи мають великий педагогічний стаж роботи та чудову педагогічну майстерність, працюють творчо. Окремі вчителі друкують свої  статті, розробки уроків та виховних заходів, дидактичний матеріал у фахових журналах.

«  Лютий 2017  »

• Official Blog